Ljajić strelac i asistent protiv Atalante! (VIDEO)

Ljajić je prvo pogodio u 44. minutu na asistenciju De Rosija za 2:0, a potom asistirao Žervinju za tri gola prednosti ’vučice’.

Srpski internacionalac Adem Ljajić obeležio je pobedu Rome nad Atalantom sa 3:1, u poslednjem subotnjem meču 33. kola Serije A.

Prvi gol za Romu postigao je Rodrigo Tadei posle dodavanja Frančeska Totija, dok je Đulio Miljačio u završnici utakmice ublažio poraz gostiju iz Bergama.

Roma se ovim trijumfom učvrstila na drugoj poziciji sa 69 bodova, čak 15 više od trećeplasiranog Napolija. Atalanta je pala na deveto i ima 46 bodova.

U prvom meču dana, Sasuolo i Kaljari odigrali su nerešeno 1:1.