Ljajić spasilac Fiorentine (VIDEO)

Fiorentina je posle prvih 45 minuta neočekivano gubila sa 2:0 od Breše, ali su izabranici Siniše Mihajlovića u drugom poluvremenu stigli do velikog preokreta i pobede koju je doneo Adem Ljajić u 87. minutu.

U Firenci, domaći navijači, kao i Siniša Mihajlović, bili su vrlo nezadovoljni nakon prvih 45 minuta, pošto je Breša potpuno neočekivano vodila sa 2:0 prelepim pogotkom Dijamantija, a zatim i Kordove.

Igre Fiorentine u poslednje vreme su potpuno neubedljive, pa se sa pravom nije verovalo u preokret, ali tračak nade da će domaći fudbaleri doći do boda dao je Alberto Đilardino pogotkom u 72. minutu.

Upravo je napadač “ljubičastih” bio najzaslužniji za veliki preokret domaćina jer je u 86. minutu prvo uposlio Santanu za 2:2, a samo 120 sekundi kasnije i Adema Ljajića koji je sa 12 metara smireno savladao gostujućeg golmana Serenija za velikih 3:2.