Liga šampiona: Rajković lošim intervencijama “dao krila” Salcburgu (VIDEO)

Fudbaleri Lokomotive iz Moskve nastavlili su sa lošim partijama i rezultatima u A grupi Lige šampiona.

Večeras su na svom terenu poraženi od Salcburga sa 3:1. U drugom meču u grupi Šahtjor je pogocima Dentinja i Solomona savladao Real iz Madrida sa 2:0.

Neuspehu i padu na dno tabele Lokomotive prilično je kumovao i srpski defanzivac Slobodan Rajković. Prethodno je Salcburg poveo preko Beriše u 28. minutu, da bi mu u 41. štoper tima iz Moskve kiksom omogućio da udvostruči vođstvo gostiju.

Rajković je loše izbio jednu loptu koja je došla do Koite, on je proigrao Berišu kome nije bilo teško da drugi put zatrese mrežu.

Smanjio je tim Marka Nikolića u 79. minutu – Ramaljo je potpuno bespotrebno odgurnuo protivnika, a Anton Mirančuk je rutinski realizovao jedanaesterac.

Nada domaće ekipe trajala je samo dva minuta – još jednom je Lokomotiva neoprezno izgubila loptu na svojoj polovini, a Adejemi je povukao loptu, došao do šesnaesterca i posle driblinga postigao gol. Zasluženo, pošto je Salcburg imao i prilike da još ranije reši meč.

Real i Šahtjor imaju po sedam bodova, prva je Borusija Menhengladbah sa osam, a poslednji Inter sa dva (taj meč od 21.00).

Salcburg ima četiri boda na trećoj poziciji, jedan više od Lokomotive, a od 21 igraju Atletiko (5 bodova) i Bajern (12).