Liga kup: Novi poraz Junajteda, Vidić golom sačuvao nadu! (VIDEO)

Mančester Junajted doživeo novu blamažu u prvom polufinalnom susretu protiv Sanderlenda (1:2) u Liga kupu Engleske.

Mančester junajted je na čelu sa menadžerom Dejvidom Mojesom nastavio niz loših rezultata, a posle poraza od Svonsija sa 2:1 i eliminacije iz FA kupa, doživeo je novu blamažu u prvom polufinalnom susretu protiv Sanderlenda (2:1) u Liga kupu Engleske.

Nakon što su svi svetski mediji objavili izjavu njegovog menadžera Silvana Martina da kapiten Mančester Junajteda ovog leta neće produžiti ugovor sa klubom sa Old Traforda, i danas se videlo šta znači Nemanja Vidić četi Dejvida Mojesa.

Osim što je odigrao bez greške u poslednjoj liniji odbrane, uspeo je i da postigne gol koji koliko-toliko ostavlja nadu pred revanš susret sa “crnim mačkama”.

Nakon jalove nadmoćnosti Junajteda na sredini terena bez konkretnih prilika, domaći su stigli do prednosti u nadoknadi prvog poluvremena autogolom velškog veterana Rajana Gigsa.

Izjednačio je bivši reprezentativac Srbije glavom nakon kornera u 52. minutu, da bi domaći tim stigao do pobede nakon što je Kleverli u 64. minutu nesmotreno oborio jednog fudbalera domaćih u kaznenom prostoru. Strelac sa bele tačke bio je pomalo zaboravljeni Fabio Borini, fudbaler Liverpula na pozajmici u Sanderlendu.