Kostić upisao gol i asistenciju u pobedi protiv Union Berlina (VIDEO)

Ajntraht iz Frankfurta savladao je Union Berlin sa 5:2, a reprezentativac Srbije je u prvom poluvremenu postigao gol i zabeležio asistenciju.

Selektora reprezentacije Srbije Dragana Stojkovića obradovaće još jedna sjajna partija Filipa Kostića. Krilni napadač Ajntrahta imao je gol i asistenciju u pobedi njegovog tima protiv Union Berlina od 5:2. Pored njega precizni za domaće bili su Andre Silva dva puta, dok je autogol postigao Andrih. Tačku na pobedu u finišu stavio je Zuber. Oba pogotka za tim iz glavnog grada Nemačke dao je Kruze.

Igrao je za Ajntraht od početka meča i Luka Jović, ali bez zapaženijeg učinka. Zamenjen je u 77. minutu. Tim iz Frankfurta se učvrstio na četvrtom mestu, koje vodi u Ligu šampiona. Imaju sada 47 bodova, četiri više od petoplasiranog Dortmunda.