Kačar i Rajković sa klupe ispratili debakl HSV-a (VIDEO)

Bajern je naterao Hamburgovog golmana Drobnija da vadi loptu čak osam puta iz mreže

Povremeni srpski reprezentativci Gojko Kačar i Slobodan Rajković sa klupe su ispratili debakl svog tima u okviru 21. kola nemačke Bundeslige.

Minhenski Bajern je rutinski obavio posao na „Alijanc Areni” protiv Hamburga i slavio sa 8:0. Utakmica je praktično bila rešena u dva minuta – u 21. je Tomas Miler doneo prednost sa bele tačke, a u 23. ju je duplirao Mario Gece.

Posle toga je Bajern uspostavio dominaciju, a 3:0 je doneo Arjen Roben jako lepom solo akcijom i preciznim šutem sa ivice šesnaesterca.

Koliko su izabranici Pepa Gvardiole bili dominantni u prvih 45 minuta pokazuje podatak da je Hamburg samo jednom ušao u šesnaesterac tokom prvog poluvremena.

Rapsodija Bavaraca nastavila se u drugom poluvremenu, a posle samo devet minuta ionako ubedljiva prednost je bila duplirana. Roben je povećao na 4:0 u 47. minutu, da bi svoj drugi pogodak na utakmici postigao i Tomas Miler na asistenciju Bastijana Švajnštajgera i proslavio ga na simpatičan način.

Novi gol postigao je Robert Levandovski samo minut kasnije, a nedugo zatim u igru je ušao i Frank Riberi, koji se oporavio od povrede. Upravo je Francuz u 69. minutu naterao nesrećnog Češkog golmana Jaroslava Drobnija da sedmi put vadi loptu iz svog gola. Konačnih 8:0 postavio je Mario Gece u 88. minutu.