Jović upisao minute na terenu u goleadi Reala (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida savladali su Majorku sa 6:1 (3:1), a Luka Jović je za 10 minuta na terenu pokazao da bi mogao da ima veliku ulogu pod komandnom palicom Karla Ančelotija.

„Kraljevići“ su pokazali čitav raskošni arsenal, a dirigent trijumfa bio je Marko Asensio. Na momente zaboravljeni španski ofanzivac postigao je pogotka protiv Majorke i najavio da bi ovo konačno mogla da bude njegova sezona.

Uz njega su se u strelce upisali Karim Benzema (dva puta), te Isko. Malo je nedostajalo da i srpski napadač (zamenio Benzemu u 80. minutu) ispiše svoje ime na semaforu, ali ga je u tome sprečila prečka.

Jović je u trećem minutu sudijske nadoknade pogodio prečku, a loptu je zatim uhvatio golman gostiju. Sudija Havijer Arlberola Rohas mu je sudio i faul u napadu zbog čega je Jović ušao u verbalni konflikt sa njim.

Ipak, dopalo se ovo izdanje navijačima, pa je nekolicina njih skandirala „Jović, Jović“ na kraju susreta kako bi pokazali da i dalje veruju u njega.