Jović igrao 10 minuta u pobedi Reala nad Hetafeom (VIDEO)

Fudbaleri Reala slavili su protiv Hetafea sa 3:0 (1:0) u predgrađu Madrida, Luka Jović dobio je šansu od 81. minuta.

Real Madrid prekinuo je seriju od tri remija, “Kraljevski klub” slavio je u predgrađu Madrida nad Hetafeom sa 3:0 ostvarivši 11. pobedu u šampionatu.

Ekipa Zinedina Zidana mrežu protivnika zatresla je prvi put 34. minutu kada je domači igrač Sorija postigao autogol. Na 2:0 povisio je Varan u 53. minutu, d bi Luka Modrić postavio konačan rezultat u samoj završnici meča.

Madriđani imaju bod i utakmicu više od Barselone, koja večeras u gradskom derbiju gostuje Espanjolu.

Srpski reprezentativac Luka Jović zaigrao je od 81. minuta meča.