Jedan, ali vredan! Gol Bena dovoljan za pobedu Zvezde u Lučanima (VIDEO)

Inđija bolja od Rada, preokret Čukaričkog protiv TSC-a, Voždovac u finišu do sva tri boda protiv Radničkog.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali u Lučanima Mladost sa 1:0 (0:0) u meču 19. kola Linglong Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da probiju bedem ispred gola domaćina. Crveno-beli su dominirali tokom celog meča. Stvarala je Zvezda šanse, ali je izostala realizacija. Domaćin je bio skoncentrisan na odbranu gola, a svoju šansu je tražio iz kontri.

Tokom celog meča igralo se uglavnom ispred gola domaćina. Crveno beli su pretili iz svih pozicija, međutim svoje šanse nisu iskoristili pre svih Tomane, Ivanić, Marin i Ben.

Ipak, crveno-beli su probili odbranu Mladosti u 63. minutu. Marin je sjajno uposlio Bena, koji se odlično snašao u šesnaesercu, prevario čuvara i „slabijom” desnom nogom poslao loptu pod prečku, golman Zečević je bio nemoćan.

Potom se domaćin otvorio i pokušao da ozbiljnije zapreti, što je stvorilo prostor igračima Zvezde za još nekoliko ozbiljnijih prilika pred golom Zečevića, koji je uspeo da otkloni opasnost ispred svog gola.

S druge strane Mladost je imala nekoliko izglednih prilika pred golom Borjana, međutim golman crveno-belih je bio na visini zadatka.

Voždovac je pogotkom veterana Marka Devića u drugoj minuti nadoknade savladao Radnički, predhodno je Radnički ispustio veliku šansu da povede, naime Nermin Haskić je promašio penal.