Fulam ubedljiv protiv Milvola, novi gol Mitrovića (VIDEO)

Fulam je nastavio svoj pohod ka Premijer Ligi, u duelu dva londonska tima savladao je Milvol u gostima sa ubedljivih 3:0.

Sva tri gola ekipa Slaviše Jokanovića viđena su u drugom poluvremenu, nakon što su u prvih 45 minuta oba tima po jednom pogađala okvir gola.

Mreža se zatresla prvi put na startu drugog poluvremena, kada je mladi Sesenjon iz odbitka posle šuta Aleksandra Mitrovića iz daljine, doveo Fulam u vođstvo.

Kevin Mekdonald je deset minuta kasnije uputio snažan neodbranjiv šut ka golu i povisio na 2:0.

Pobedu gostiju potvrdio je Aleksandar Mitrović u pretposlednjem minutu, svojim 11. golom u sezoni, nakon sjajnog prodora Kalasa.

Fulam je tako nastavio seriju od 22 meča bez poraza, dok je Milvol prekinuo svoju seriju od 17 mečeva, prethodni put su izgubili 1. januara.

Fulam je trenutno drugi na tabeli Čempionšipa, sa dva boda više i dva meča više od Kardifa.