Čukarički u 90. minutu nokautirao Partizan! (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Partizan sa 2:1 na Banovom brdu u derbiju vanrednog, 14. kola Superlige. Posle ovog meča, Čukarički je i dalje na drugom mestu tabele sa 32 boda, a Partizan ostaje na 26 bodova.

Čukarički je nadigrao Partizan na svom terenu najviše zahvaljujući dobroj taktičkoj igri u kojoj su se oslonili na kontranapade, jer su crno-beli u većem delu utakmice imali inicijativu i češći posed lopte.

Domaćini su do vođstva došli u 16. minutu posle jedne od kontri, kada su izborili korner koji je odlično izveo Docić centrirajući na prvu stativu. Visoki napadač Stefan Šapić je odlično reagovao i loptu glavom plasirao pored Stojkovića u gol Partizana.

Crno-belima je izjednačenje doneo Đorđe Ivanović sjajnim, neodbranjivim šutom, kojim je loptu, sa oko 25 metara, poslao u same rašlje gola Čukaričkog.

I kada se učinilo da će meč biti završen podelom bodova, u samom finišu, u 90. minutu, usledio je još jedan kontranapad, u kome su Stojanović i Ćirković istrčali pred kazneni prostor Partizana, a Stojanović bez većih problema šalje loptu u mrežu za pobedonosni pogodak.

Posle ovog meča Čukarički je učvrstio poziciju na drugom mestu tabele sa 32 boda, a Partizan ostaje na 26 bodova.