Četiri gola Nikole Žigića protiv Lidsa! (VIDEO)

Srpski reprezentativac postigao sva četiri gola za Birmingem protiv Lidsa (4:1).

Nikola Žigić odlazi iz Engleske, Nikola Žigić se vraća u Španiju, Nikola Žigić napušta Birmingem…

Svašta se pisalo o gorostasnom napadaču proteklih nedelja, ali posle večerašnje utakmice Lids – Birmingem u okviru Čempionšip lige nema dileme da će on ostati u engleskom fudbalu.

Žigić je postigao sva četiri gola(!!!) za Birmingem na gostovanju Lidsu. Meč je završen pobedom Birmingema 4:1.

Prvi gol Žigić je postigao u šestom minutu, a ostala tri u razmaku od 61. do 68. minuta! Birmingem je ovom pobedom stigao do 46. boda u sezoni i došao do četvrtog mesta na tabeli sa bodom više, a utakmicom manje od Redinga.

Po 45 bodova imaju još Mildsbro i Hal Siti, koji imaju po 27 utakmica, kao i Birmingem. Lider Čempionšipa je Vest Hem sa 53 boda, tri manje ima Sautempton, dok je treći Kardif Siti sa 49.

Prva dva tima idu direktno u Premijer ligu, dok će se ekipe od trećeg do šestog mesta boriti u plejofu za poslednje mesto u elitnom rangu.