Andrija Živković upisao tri asistencije u Liga kupu Portugala! (VIDEO)

’Orlovi’ su na svom stadionu naneli ubedljiv poraz Vezelu pošto su utakmici završili ubedljivim rezultatom – 4:0.

Srpski fudbaler Andrija Živković bio je apsolutni junak u pobedi Benfike nad ekipom Vizela, u okviru Liga kupa Portugalije.

Bivši fudbaler Partizana asistirao je kod tri pogotka i sasvim zasluženo poneo titulu igrača utakmice.

’Orlovi’ su na svom stadionu naneli ubedljiv poraz pošto su utakmici završili ubedljivim rezultatom 4:0.

U 27. minutu Konstantinos Mitroglu postigao je vodeći gol, dok su se u drugom delu meča u listu strelaca upisali Lisandro Lopez u 48. minutu i Jonas u 57. i 60. minutu.