Nikola Milenković isključen u Bergamu (VIDEO)

Oba kartona mladi srpski reprezentativac dobio je u razmaku od samo dva minuta.

Defanzivac Fiorentine Nikola Milenković nije dočekao kraj meča u Bergamu protiv Atalante (1:1), pošto je isključen zbog dva žuta kartona u finišu pretposlednjeg meča nedeljnog programa italijanske Serije A.

Oba kartona mladi srpski reprezentativac dobio je u razmaku od samo dva minuta. Najpre je u 83. minutu opomenut zbog preoštrog starta nad Gomezom, da bi samo dva minuta kasnije, zbog još jednog prekršaja nad argentinskim napadačem zaradio drugi žuti, samim tim i crveni karton.

Gosti iz Firence su prvi došli u vođstvo golom hrvatskog reprezentativca Milana Badelja u 16. minutu, ali nisu uspeli da na odmor odu sa golom prednosti, pošto je Andrea Petanja u nadoknadi prvog poluvremena poravnao rezultat na semaforu.

Ispostavilo se da je to bio i konačan ishod utakmice. Atalanta je sada na 8. mestu na tabeli sa 38 bodova, dok je Fiorentina zadržala 12. poziciju sa 32 boda.