Mitrović doneo tri boda Anderlehtu! (VIDEO)

Nekadašnji fudbaler Partizana je odigrao celu utakmicu za belgijski tim, a u strelce se upisao u 75. minutu, posle asistencije Tijelmansa.

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović golom i asistencijom učestvovao je u pobedi Anderlehta nad Muskronom, od 3:1.

U tom trenutku doneo je vođstvo svojoj ekipi, pošto je rezultat pre toga bio nerešen (1:1), a pobedu Anderlehta potvrdio je Matijas Suares u 80. minutu, posle dodavanja Mitrovića.

Trener ekipe iz Brisela Besnik Hasi pružio je šansu i drugom srpskom fudbaleru, Luka Milivojević je odigrao poslednjih dvadesetak minuta utakmice.

Dobar start Srba u belgijskom šampionatu upotpunio je trijumf Mehelena nad Genkom, u kom su učestvovala trojica srpskih fudbalera, kao i trener Aleksandar Janković.