Prijović nastavio golgetersku seriju! (VIDEO)

Vladimir Ivić i Aleksandar Prijović srušili Olimpijakos

Fudbaleri PAOK-a nadigrali su Olimpijakos 2:0, u velikom derbiju grčke Superlige

Crno-beli iz Soluna, koje sa klupe predvodi Vladimir Ivić, do pobede su doveli golovima Jevgenij Šakova i Aleksandra Prijovića, u prvih 15 minuta drugog poluvremena. Ovo je već peti prvenstveni pogodak Prijovića u šestom meču za PAOK, u koji je stigao u zimskom prelaznom roku iz varšavske Legije.

PAOK je savladao Olimpijakos prvi put od decembra 2014. godine i šest utakmica od kojih je izgubio poslednjih pet.

Uprkos trećem porazu u nizu, crveno-beli iz Pireja ipak nisu ugroženi na prvom mestu na tabeli, imaju sedam bodova više od drugoplasiranog Panioniosa, dok je PAOK treći sa minus osam.