Murinjo zamenio Matića posle 20 minuta! (VIDEO)

On je svoje mesto ustupio napadaču Loiku Remiju.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić u meču sa Sautemptonom platio je ceh očajnim rezultatima Čelsija ove sezone.

Matić je meč protiv Sautemtpona u osmom kolu počeo na klupu, a u igru je ušao na početku drugog poluvremena umesto Ramireša.

U tom trenutku bilo je 1:1 na ’Stamford Bridžu’, ali je dvadesetak minuta kasnije golom Pelea gostujući tim poveo sa 3:1 i Murinjo je odlučio da izvede reprezentativca Srbije.

’Plavci’ su doživeli četvrti poraz u osmom meču ove sezone. Oni su primili najmanje dva gola u sedam od poslednjih osam utakmica u Premijer ligi, što sigurno nije karakteristika Murinjovih ekipa.

Trenutno se nalaze na 16. poziciji na tabeli sa samo četiri boda više od Aston Vile koja je prva u zoni ispadanja. Engleski mediji spekulišu da su se najveće zvezde ekipe okrenule protiv Portugalca, dok je i sam Murinjo priznao da mu je ovo najteži period u karijeri.