Ljajić dvostruki strelac protiv Palerma! (VIDEO)

Bivši fudbaler doneo je preokret gostima iz Torina u prvom poluvremenu sa dva sjajna pogotka.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić zablistao je u duelu Palerma i Torina u 8. kolu Serije A.

Bivši fudbaler Partizana doneo je preokret gostima iz Torina u prvom poluvremenu sa dva sjajna pogotka.

Domaćin je poveo u 5. minutu golom Čočeva, ali je 20 minuta kasnije Torino izjednačio.

Ljajić je prihvatio loptu na ivici kaznenog prostora, namestio se i onda razornim udarcem pogodio bliži ugao za 1:1.

Samo 15 minuta kasnije gosti su preokrenuli, a gol je ponovo postigao Ljajić. Ovoga puta je sjajnim udarcem dijagonalom pogodio dalji ugao i doneo novu radost svojim saigračima.

Torino je do kraja susreta sa još dva gola potvrdio pobedu. U 45. minutu Benasi je bio strelac za 3:1, a konačan rezultat postavio je Baseli u 50. minutu.