Votford ponovo u nadoknadi do pobede! (VIDEO)

Vodeći Bornmut je vodio sa 1:0 protiv Hadersfilda, ali je na kraju morao da se zadovolji podelom bodova – 1:1 (1:0).

Neverovatno popodne u Boltonu. Votford Slaviše Jokanovića iskoristio je priliku da se približi Midlzbrou i Bornmutu na tri boda, bar do srede, jer je savladao Bolton u neverovatnom meču – 4:3 (1:2).

Prvo je maestralni Igalo došao do svog 14. gola u Čempionšipu na svega 23 utakmice. Asistirao mu je Votson u 25. minutu.

Treba napomenuti i da mu je to 11. gol u 2015. godini u ligi, pa je na taj način ostao ubedljivo najefikasniji igrač u engleskom fudbalu ove godine.

Samo 15 minuta kasnije Bolton je potpuno preokrenuo preko Klaua i Le Fondra, da bi od 69. do 74. minuta bio viđen novi preokret – 3:2 za Votford. Golove su postigli Abdi i Ekstrand. Pogledajte kakav gol je dao Igalo.

Taman kada se mislilo da će Votford da priđe vodećim timovima i da pomiriše direktan plasman u Premijer ligu, svojim drugim golom na meču Klau je doneo veliku sreću domaćim navijačima, spasavši Bolton novog poraza kod kuće. Tačnije, tako se mislilo, sve do prvog minuta sudijske nadoknade, kada je Dini dao veoma važan gol za svoj tim.

Blekpul i Notingem su takođe odigrali fantastičnu utakmicu. Krajnji rezultat je bio 4:4 (1:0), a sedam golova je palo u drugom delu igre. Madine je doneo prednost Blekpulu nekoliko sekundi pre isteka prvog poluvremena, a onda su golovi počeli da se ređaju kao na traci, da bi u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena bila viđena čak dva. Na nesreću po Blekpul, nije došao do veoma važne pobede, a umalo i da iozgubi. Na taj način, ostao je pretposlednji na tabeli.

Zanimljivo je da je ovo bila 2.252. utakmica koju je Blekpul odigrao kod kuće, a prva koja je završena rezultatom 4:4.

Čarlton našeg mladog golmana Marka Dmitrovića je slavio posle 13 neuspešnih mečeva u Čempionšipu pobedom od 3:0 (1:0) nad Brentfordom. Nažalost, naš čuvar mreže je bio na klupi, pa nije mogao direktno da utiče na ovu pobedu.