Vidić golom proslavio povratak u startnih 11! (VIDEO)

Vidićev prvi pogodak u dresu Intera u Seriji A.

Inter slavio rezultatom 3:1 protiv Đenove i vratio se u trku za Ligu šampiona

Inter je umalo od gotovog napravio veresiju, ali zahvaljujući pogotku Nemanje Vidića u 88. minutu Nerazuri su overili trijumf protiv Đenove i vratili se u trku za Ligu šampiona! U isto vreme, srpski as zapušio je ustao mnogim kritičarima.

Manćinijev tim bio je bolji tokom većeg dela utakmice, na vreme postizao golove i potpuno kontrolisao igru, ali kada su gosti pet minuta pre kraja pogotkom Ica smanjili na 1:2 nestao je osmeh s lica domaćih navijača.

Na njihovu sreću nisu morali dugo da drhte. Podolski je izveo korner samo nekoliko trenutaka kasnije, a Nemanja Vidić u svom stilu pogodio mrežu Đenovljana.

Prednost Interu već u 12. minutu meča doneo je Rodrigo Palasio, da bi u finišu prvog dela Ikardi po drugi put matirao Perina za signurnih 2:0.

Domaćini su, kao što rekosmo, sve do samog kraja održavali tu prednost i odrađivali posao, ali Handanović u 85. minutu nije najbolje reagovao posle jednog snažnog udarca (možda je bio i markiran), odbio je loptu, a na nju je naleteo i Ico i sproveo je u mrežu. Ponadali su se tada gosti da bi mogli možda do boda, međutim, sve snove uništio im je srpski defanzivac. Bio je to Vidićev prvi pogodak u dresu Intera u Seriji A.

Šansu od 66. minuta u veznom redu dobio je i Zdravko Kuzmanović.