Vidić isključen na debiju u Seriji A (VIDEO)

Zdravko Kuzmanović ceo meč presedeo na klupi

Nemanja Vidić odigrao je svoj prvi meč u italijanskom šampionatu u dresu Intera, ali ga neće pamtiti po dobrom.

Prvo je u 20. minutu skrivio jedanaesterac, ali je golman Intera Samir Handanović odbranio udarac Marsela Laronde, da bi u 92. minutu zaradio crveni karton, posle rasprave i prigovora glavnom arbitru.

Tri od šest utakmica italijanske Serije A završeno je nererešenim rezultatom. Golova nije bilo na meču između Torina i Intera, dok su Palermo i Sampdorija, odnosno Sasuolo i Kaljari odigrali 1:1.

Golovi na meču Sasuola i Kaljarija “pali” su u samo dva minuta. Povela je domaća ekipa pogotkom Domenika Berardija u 42. minutu, a posle samo dva minuta izjednačio je Antonio Balcano.

Palermo je poveo protiv Sampdorije golom Paula Dibale već u sedmom minutu i tu prednost je imao sve do 91. minuta kada je izjednačio Danijele Gastaldelo.

Napoli je na gostovanju poveo golom Hosea Kajehona već u trećem minutu meča, izjednačio je Pinilja u 40. minutu, a pobedu gostima doneo je Džonatan de Guzman u 95. minutu.

Čezena je savladala Parmu sa 1:0 golom Aleksa Rodrigesa u 38. minutu.

Fudbaleri Milana su ranije tokom dana pobedili Lacio sa 3:1, dok je Atalanta u Bergamu odigrala bez golova sa Veronom.

Trostruki uzastopni šampion Serije A Juventus u subotu je pobedio Kjevo sa 1:0, a Roma je pobedila Fiorentinu sa 2:0.