Sumnjiv penal nad Kuzmanovićem slomio Mihinu Sampdoriju! (VIDEO)

Nekoliko minuta nedostajalo nekadašnjem selektoru Srbije Siniši Mihajloviću da izjednači rekord Vujadina Boškova

Bivši selektor Srbije Siniša Mihajlović nije večeras uspeo da ostane neporažen na Ðuzepe Meaci i tako izjednači rekord Vujadina Boškova i Sampdoriji donese najbolji start u istoriji kluba.

Fudbaleri Intera slavili su minimalnu pobedu (1:0) iz prilično spornog jedanaesterca koji je dosuđen u 88. minutu nakon duela Zdravka Kuzmanovića i Alesija Romanjolija iz Sampdorije.

Penal je u pogodak za tri boda svojoj ekipi pretvorio Mauro Ikardi, nekadašnji napadač Sampdorije.

Vrlo dobrih 90 minuta u dresu Intera odigrao je Nemanja Vidić, dok je Zdravko Kuzmanović u igru ušao u 52. minutu umesto Hernanes Andradea.

Pre ovog meča, Ðenovljani su nakon osam mečeva u Seriji A ostvarili po četiri pobede i remija i tražili su pozitivan ishod na večerašnjem meču, kako bi izjednačili rekord Vujadina Boškova koji je u sezoni 1990/91. uspeo da ostane neporažen na uvodnih devet mečeva, a na kraju osvoji i “skudeto”.