Škuletić odveo Lokomotivu u polufinale Kupa Rusije! (VIDEO)

Škuletić je odigrao celu utakmicu, a u startnoj postavi Lokomotive bio je i Nemanja Pejčinović

Fudbaleri moskovske Lokomotive plasirali su se u polufinale nacionalnog Kupa, pošto su posle velike borbe, u penal seriji, uspeli da eliminišu ekipu Rubina iz Kazanja.

Utakmica je posle regularnih devedeset, a onda i dodatnih trideset minuta u produžecima, okončana bez golova, rezultatom 0-0, pa je putnik u polufinale morao da bude odlučen izvođenjem jedanaesteraca.

Posao Lokomotivi je znatno olakšao golman Giljerme, koji je odbranio prva dva udarca protivničkih igrača i doneo veliku prednost svom timu.

Što je još važnije, njegovi saigrači su bili precizni sa bele tačke, a gol odluke je u četvrtoj seriji postigao Petar Škuletić, koji je sa jedanaest metara poslao loptu pod prečku za konačnih 4-2!

Inače, Škuletić je odigrao celu utakmicu, a u startnoj postavi Lokomotive bio je i Nemanja Pejčinović, koji je zamenjen posle prvog poluvremena.

Lokomotiva će se u borbi za plasman u finale sastati sa Orenburgom, a drugi polufinalni par čine CSKA i Kuban.