Period   Ime i prezime Ut Pob Ner Por
30/10/2017 v.d. Mladen Krstajić (Beograd) 2 1 1 0
22/05/2016

30/10/2017

Slavoljub Muslin (Beograd) 15 8 5 2
15/11/2014

27/04/2016

Radovan Ćurčić (Ivanjica) 11 5 0 6
21/07/2014

15/11/2014

Dick Advocaat (Netherlands) 4 1 2 1
14/02/2014

30/06/2014

v.d. Ljubinko Drulović (Beograd) 4 2 1 1
21/05/2012

19/11/2013

Mihajlović Siniša (Rim) 19 7 4 8
07/04/2010

29/02/2012

v.d. Radovan Ćurčić (Ivanjica) 5 2 1 2
17/09/2010

14/10/2011

Vladimir Petrović (Beograd) 13 5 3 5
20/08/2008

15/09/2010

Radomir Antić (Madrid) 28 17 3 8
25/12/2007

20/08/2008

Miroslav Đukić (Beograd) 5 0 2 3
21/07/2006

06/12/2007

Javier Clemente (Spain) 16 7 7 2
12/07/2003

17/06/2006

Ilija Petković (Beograd) 30 11 10 9
27/12/2001

11/06/2003

Dejan Savićević (Podgorica) 17 4 3 10
07/05/2001

06/10/2001

Komisija:
Vujadin Boškov,
Ivan Ćurković i
Dejan Savićević
8 4 2 2
26/02/2001

07/05/2001

Milovan Đorić (Beograd) 3 0 2 1
22/07/2000

03/02/2001

Ilija Petković (Beograd) 4 2 1 1
24/071999

22/07/2000

Vujadin Boškov (Novi Sad) 15 6 5 4
01/08/1998

13/07/1999

Milan Živadinović (Beograd) 6 3 2 1
23/12/1994

21/07/1998

Slobodan Santrač (Beograd) 43 26 10 7

29/10/1986

23/05/1992

Ivan Osim (Sarajevo) 51 27 10 14
30/04/1986

19/05/1986

Privremeni stručni štab :
Ivan Toplak (Beograd),
Ivan Osim (Sarajevo)
3 1 1 1
12/09/1984

16/11/1985

Miloš Milutinović (Beograd) 15 7 3 5
13/10/1982

19/06/1984

Todor Veselinović (Novi Sad) 18 9 3 6
01/04/1979

24/06/1982

Miljan Miljanić (Beograd) 22 18 2 2
15/11/1978 v.d. Dražan Jerković (Zagreb) 1 1 0 0
04/10/1978

25/101978

v.d. Ante Mladinić (Split) 2 0 0 2
24/05/1978

04/10/1978

Slavko Luštica (Split) 0 0 0 0
05/04/1978

18/05/1978

v.d. Stevan Vilotić (Beograd) 2 0 2 0
26/06/1977

30/11/1977

Komisija:
Marko Valok,
Stevan Vilotić,
Gojko Zec (Beograd)
6 1 2 3
25/09/1976

08/05/1977

Ivan Toplak (Beograd) 8 2 0 6
28/11/1974

19/06/1976

Ante Mladinić (Split) 15 9 2 4
19/12/1973

03/07/1974

Komisija:
Miljan Miljanić,
Milan Ribar,
Sulejman Rebac,
Tomislav Ivić,
Milovan Ćirić
11 3 3 5
 

04/04/1971

21/10/1973

Vujadin Boškov (Novi Sad) 27 10 12 5
23/04/1967

18/11/1970

Rajko Mitić (Beograd) 34 13 10 11
18/09/1966

06/11/1966

Komisija:
Aleksandar Tirnanić,
Miljan Miljanić,
Rajko Mitić,
Vujadin Boškov,
Branko Stanković
4 2 0 2
 
23/06/1966

27/06/1966

Komisija:
Aleksandar Tirnanić,
Miljan Miljanić
2 0 1 1

04/05/1966

01/06/1966

Komisija:
Aleksandar Tirnanić,
Milan Antolković,
Miljan Miljanić
3 1 0 2
18/04/1965

07/09/1965

Komisija:
Aleksandar Tirnanić,
Milan Antolković,
Miljan Miljanić,
Abdulah Gegić
7 2 3 2

20/09/1964

22/11/1964

Ljubomir Lovrić (Beograd) 11 3 1 7
19/09/1963

17/06/1964

Komisija:
Ljubomir Lovrić,
Hugo Ruševljanin
7 5 0 2

08/10/1961

19/06/1963

Komisija:
Ljubomir Lovrić,
Prvoslav Mihajlović,
Hugo Ruševljanin
22 15 2 5
19/04/1959

25/06/1961

Komisija:
Dragomir Nikolić,
Aleksandar Tirnanić,
Ljubomir Lovrić
29 16 8 5
15/05/1955

05/10/1958

Aleksandar Tirnanić (Beograd) 34 13 11 10
09/05/1954

17/10/1954

Komisija:
Branko Pešić,
Aleksandar Tirnanić,
Leo Lemešić,
Franjo Velfl,
Milovan Ćirić
9 5 2 2
15/07/1952

28/03/1954

Komisija:
Milorad Arsenijević,
Aleksandar Tirnanić,
Leo Lemešić
18 14 2 2
19/06/1949

25/06/1952

Milorad Arsenijević (Beograd) 23 15 3 5
10/05/1946

25/08/1948

Komisija FOJ pri FISAJ:
Milorad Arsenijević i
Aleksandar Tirnanić
18 12 1 5
29/09/1940

23/03/1941

Svetozar Kika Popović (Beograd) 3 1 2 0
12/11/1939

22/09/1940

Boško Simonović (Beograd) 4 1 1 2
15/10/1939 Svetozar Kika Popović (Beograd) 1 0 0 1
12/02/1939

04/06/1939

Boško Simonović (Beograd) 4 1 0 3
25/09/1938 v.d. Nestor Segedinski (Subotica) 1 0 1 0
09/05/1937

30/08/1938

Svetozar Kika Popović (Beograd) 11 4 3 4
10/05/1936

13/12/1936

Nikola Simić (Beograd) 4 1 1 2
17/06/1935

06/09/1935

Boško Simonović (Beograd) 5 3 2 0
26/08/1934

01/01/1935

  Odbor:
Ivo Šuste,
Mata Miodragović,
Dr Petar Pleše
6 3 0 3
10/09/1933

03/06/1934

Boško Simonović (Beograd) 6 3 1 2
30/04/1933

06/08/1933

  Branislav Veljković (Beograd) 6 3 1 2
31/04/1930

09/10/1932

Boško Simonović (Beograd) 24 12 1 11
30/05/1926

26/01/1930

Dr Ante Pandaković Dr Ante Pandaković (Zagreb) 20 7 2 11
28/09/1924

04/11/1925

Dušan Zinaja, selektor fudbalske reprezentacije Jugoslavije Dušan Zinaja (Zagreb) 3 0 0 3
26/05/1924   Milivoj Sekulić (Zagreb) 1 0 0 1
28/08/1920

10/02/1924

Dr Veljko Ugrinić Dr Veljko Ugrinić (Zagreb) 10 3 1 6

Ostavite odgovor