Prijović dvostruki strelac, PAOK u četvrtfinalu Kupa (VIDEO)

Fudbaleri PAOK plasirali su se u četvrtfinale Kupa Grčke, pošto su ukupnim rezultatom 7:2 pobedili Trikalu.

U revanš duelu u Solunu, domaći igrači savladali su goste sa 2:1, a oba gola za PAOK postigao je reprezentativac Srbije Aleksandar Prijović.

Zanimljivo, sva tri gola na meču postigli su fudbaleri iz Srbije, pošto je jedini strelac za Trikalu bio Vladan Milosavljev.

PAOK je u 78. minutu poveo preko Prijovića, međutim odgovor gostiju usledio je u nadoknadi vremena, pošto je Milosvljev u 92. minutu savladao Siampanisa.

Tu nije bio kraj utakmice, sudija je u 94. dosudio penal za PAOK, a loptu je uzeo Prijović. Bivši napadač Legije bio je precizan, pa je tako solunski tim slavio i u revanšu.