Mrđa dvostruki strelac na debiju!

Mrđa je doneo veliki bod svom klubu koji se bori za opstanak

Srpski reprezentativac Dragan Mrđa počeo je na savršen način karijeru u Japanu, sa dva gola za 45 minuta na debiju.

Mrđa je kao rezervista doneo svojoj Omiji bod protuv Hirošime koja je vodila 3:0 kao gost posle prvog poluvremena.

U 52. minutu Slovenac Zlatan Ljubijankič je smanjio na 3:1, dva minuta kasnije Mrđa postiže svoj prvi gol za 3:2, a onda 20 minuta pre kraja daje i drugi za konačan rezultat.

Mrđa je prvi gol postigao glavom, a drugi sjajnim udarcem po zemlji sa ivice kaznenog prostora.

Mrđa je doneo veliki bod svom klubu koji se bori za opstanak, i dalje je pretposlednji, ali svega tri boda od sigurne zone.

Mrđa je za selekciju Srbije do sada odigrao 14 utakmica i postigao dva gola.