Liga šampiona: Mitrović doneo bod Anderlehtu u nadoknadi! (VIDEO)

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović šokirao navijače Arsenala izjednačujućim golom u nadoknadi vremena

U mečevima četvrtog kola LŠ, Anderleht je golom Aleksandra Mitrovića stigao do 3:3 (2:0) protiv Arsenala.

Arsenal je nakon sata igre imao sigurno vođstvo od 3:0. Najpre je Mikael Arteta lepom ‘panenkom’ pretvorio penal u vođstvo, posle faula M’Bembe nad Danijem Velbekom, da bi Aleksis Sančes u 29. minutu, uspeo da upiše 11 gol na 13 mečeva.

Nakon trećeg gola Čemberlena u 58. minutu činilo se da će Arsenal upisati laku pobedu, ali su gosti iz Brisela za samo par minuta uspeli da zakoplikuju život ekipi Arsena Vengera.

Na 3:1 smanjio je Entoni van den Bore, posle lepe akcije celog tima, ali je pri tom bio i u ofsajdu, da bi Aleksandar Mitrović, koji je u međuvremenu ušao sa klupe iznudio penal, posle starta Naća Monreala u 73. minutu.

Siguran je bio Den Bore, pa su domaći strepeli u poslednjih desetak minuta, a onda je Aleksandar Mitrović u 90. minutu šokirao sve na stadionu. Sjajno se kretao, ispratio akciju ekipe, i centaršut Nahara sa peterca pretvorio u 3:3!