Marković zatresao mrežu i na Enfildu! (VIDEO)

Lazar Marković je postigao svoj prvi gol na Enfildu otkako je došao u Liverpul prošog leta iz Benfike.

Reprezentativac Srbije Lazar Marković je u utorak uveče zatresao mrežu Totenhema za vođstvo “redsa” u 25. kolu Premijer lige.

Njemu se odbila lopta posle akcije Danijala Staridža, pobegao je čuvarima i sa ivice kaznenog prostora levom nogom poslao dijagonalu po zemlji. Lopta je prešla preko ruke Igu Lorisu i ušla u mrežu pored desne stative.

Marković je postigao drugi gol u Premijer ligi ove sezone, a treći u dresu Liverpula, jer je strelac bio i u Kupu.

Imao je u prvom poluvremenu protiv Spursa još dve dobre šanse za gol. Pre nego što je zatresao mrežu gostiju, dobio je sjajnu loptu od Staridža na 7-8 metara, ali je nije najbolje zahvatio, pa je Loris odbranio.

Desetak minuta kasnije gosti su izjednačili, a slab prijem onemogućio je Markovića da opet savlada Francuza na golu Spursa.