Luka Milivojević nije realizovao penal za pobedu nad ‘građanima’! (VIDEO)

Luka Milivojević imao je šansu da iz penala u 92. minutu nanese prvi poraz Mančester Sitiju u ovoj sezoni Premijer lige, ali mu je Ederson nogama odbranio udarac.

Fudbaleri Kristal Palasa okončali su seriju Mančester Sitija od 18 uzastopnih pobeda u Premijer ligi.

Londonski klub je odoleo “građanima” sa 0:0 na svom Selhurst parku, ali domaćin ne može da bude zadovoljan bodom, pre svih Luka Milivojević.

Srpski reprezentativac je umesto heroja postao tragičar Palasa, jer je promašio penal za pobedu u nadoknadi vremena!

Fernandinjo je napravio faul u svom kaznenom prostoru u 91. minutu, a Milivojević je traljavo šutirao sa 11 metara, pa mu je Ederon lako odbranio penal.

Usledio je kontranapad “građana”, ali ga je faulom prekinuo Pančon, koji tom prilikom povredio. Siti je dobio šansu da pobedi iz slobodnog udarca, ali je Jaja Ture pogodio živi zid.

Siti je tek drugi put ove sezone ostao bez pobede u Premijer ligi, u 21 utakmice ima 19 pobeda i dva remija, lider je sa 59 bodova. Palas je remizirao drugi put u poslednja tri kola i sa 19 bodova je na bod ispred zone ispadanja, ali uz meč više od Vest Hema.