Ljajić vratio Inter na čelo tabele! (VIDEO)

Pre dve nedelje je protiv Frozinonea pisao asistencije, prošle je u Napulju malo nedostajalo da upravo zbog njega Inter izbegne poraz, večeras je matirao Perina.

Fudbaleri Intera savladali su Đenou kod kuće sa minimalnih 1:0, u duelu 15. kola italijanske Serije A.

Heroj milanskih crno-plavih bio je srpski reprezentativac Adem Ljajić koji je u 59. minutu postigao jedini gol na utakmici.

Ljajić je odlično izveo prekid sa leve strane, lopta nikoga nije zakačila u kaznenom prostoru i završila je u mreži gostiju iz Đenove.

Tim Roberta Mančinija bio je bolji tokom 90 minuta, ali terensku inicijativu nije uspeo da pretoči u golove, pa je morao da strepi do samog kraja.

Posebno je bilo dramatičo u poslednjih osam minuta, pošto je u 86. minutu Dambrosio dobio drugi žuti karton, a meč je produžen četiri minuta.

Inter je ipak uspeo da se odbrani do kraja i ostvari veoma važnu pobedu. Inter je sada ponovo prvi na tabeli sa 33 boda, dva više, ali i utakmicom više od drugoplasiranog Napolija.