Liga šampiona: Arsenal preokrenuo u Briselu, Albanac Hasi ostavio Mitrovića ceo meč na klupi (VIDEO)

Arsenal preokretom u poslednjim trenucima meča do tri boda u Briselu.

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda i Arsenala ostvarili su pobede u mečevima 3. kola D grupe u Ligi šampiona.

Ekipa Arsena Vengera pobedila je rezultatom 1:2 (0:0) preokretom u poslednjim trenucima meča i tako zadržala korak za vodećom Borusijom iz Dortmunda a preokret u Briselu priredili su Kiran Gibs i Lukas Podolski.

Dvadeset minuta pre kraja na snazi je bio najnepopularniji rezultat iako se ne može reći da nije bilo prilika za postizanje golova.

Najpre je Anderleht poveo golom Najara na asistenciju Praea, a onda se borba rasplamsala da bi vrhunac usledio u poslednja četiri minuta utakmice.

Minut pre kraja Kiran Gibs donosi izjednačenje Arsenalu a u prvom minutu nadoknade Lukas Podolski postavlja konačnih 1:2.

Mora se priznati da je domaćin imao prilike da udvostruči prednost pre golova koje je Arsenal postigao ali je isto tako i gost mnogo puta promašivao izgledne prilike.

Nakon tri odigrana kola u grupi “D” vodi Borusija sa 9 bodova, drugi je Arsenal sa 6, treći Anderleht sa jednim bodom, koliko imai poslednjeplasirani Galatasaraj.