Liga kup: Novi debakl Junajteda, Tadić asistirao za pobedu! (VIDEO)

Mančester Junajted doživeo novu blamažu u Liga kupu Engleske.

Mančester junajted je na čelu sa novim menadžerom LuJ Van Galom nastavio niz loših rezultata, a posle poraza od Svonsija (1:2) na Old Trafordu i remija sa Sanderlendom (1:1), doživeo je novu blamažu u drugoj rundi Liga kupa Engleske.

Fudbaleri MK Donsa trijumfom od 4:0 ostvarili su najveću pobedu u kratkoj istoriji kluba koji je nastao 2004. godine.

“Donsi” su iskoristili potcenjivanje od strane “crvenih đavola” koji su izašli u “šarenom ” sastavu sa Kagavom, Velbekom, Andersonom, Hernandezom, Evansom i De Heom na golu.

Ipak, kakav god da je sastav, protiv sebe je imao ekipu koja se takmiči u trećem rangu Engleske.

Naš reprezentativac Dušan Tadić je meč svog Sautemptona na gostovanju kod Milvola počeo sa klupe, ali je već u 29. minutu zamenio Isgrova zbog povrede. Nakon osam minuta u drugom delu meča asistirao je Korku za vođstvo “svetaca” na popularnoj “Jazbini”. Pobedu Sautemptonu potvrdio je Gracijano Pele golom u nadoknadi vremena.