Kup Belgije: Mitrović u produžetku odveo Anderleht u narednu rundu!

Nekadašnji centarfor Partizana sa dva pogotka najzaslužniji za prolaz Anderlehta u narednu rundu Kupa Belgije

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović doneo je svom Anderlehtu prolaz u sledeću rundu Kupa Belgije nakon što je golom u 109. minutu prelomio meč prve runde protiv Patro Ezdena – 3:5 (1:3).

Šampion se dobro namučio na ovom gostovanju. Gosti su do 38. minuta već vodili 3:1 i izgledalo je da je sve gotovo. Ali…

Kao što to često biva ovih dana, ekipa koja je bila praktično poražena, uspela je da se povrati. Do 57. minuta domaćin je izjednačio na 3:3. Tako je meč ušao u produžetak.

Srpski reprezentativac, Aleksandar Mitrović, prelomio je meč pogotkom u 109. Minutu. Mitroviću je to bio drugi gol na meču (prvi postigao u 38.). Konačan rezultat postavio je Ibrahim Konte u 120. minutu utakmice.