Čempionšip: Jokanović sa Fulamom sve bliži dnu tabele

Još jedan težak udarac za ekipu Fulama i našeg stručnjaka Slavišu Jokanovića.

Nakon prošlonedeljnog poraza od Barnlija, Fulam je danas ponovo poražen na svom Krejven Kotidžu.

U 37. kolu engleskog Čenpionšipa Bristol Siti je sa 2:1 savladao četu našeg stručnjaka Slaviše Jokanovića.

Loša serija rezultata londonskog tima se nastavila, pa im predstoji grčevita borba za opstanak u Čempionšipu.

Nakon što su domaći rano poveli golom najboljeg strelca Rosa Mek Kormaka u 3. minutu, činilo se da će nakon četiri kola konačno zabeležiti pobedu kojom bi se udaljili iz zone ispadanja.

Ipak, gosti iz Bristola su uspeli da načine potpuni preokret golovima Marlona Peka u 69. minutu i Lija Tomlina u poslednjim trenucima meča. Ovom pobedom Bristol Siti je pretekao Fulam na tabeli i izašao iz zone ispadanja.

Trenutno, Fulam zauzima 20. mesto sa 37 bodova, a otkako je Slaviša Jokanović “glavni i odgovorni” na Krejven Kotidžu, skor Fulama u Čempionšipu je 3-4-8.