Jojić režirao preokret ‘Jarčeva’ u Majncu! (VIDEO)

Bivši fudbaler Partizana bio je danas džoker ‘Jarčeva’ i svojim ulaskom u igru direktno doprineo da njegov napravi veliki preokret u Majncu i upiše tri boda.

Poslednji meč 30. kola Bundeslige između Majnca i Kelna završen je rezultatom 2:3, iako je domaćin imao dva gol prednosti! Majnc je poveo već u 8. minutu golom Kolumbijca Kordobe i pri minimalnom vođstvu otišao na veliki odmor.

Samo što je počelo drugo poluvreme domaćin je duplirao prednost preko štopera Leona Baloguna i činilo se tada da Majnc grabi ka pobedi koja bi ga lansirala na peto mesto na tabeli.

Međutim, na isteku sata igre trener gostiju Štoger uvodi u igru Miloša Jojića i Japanca Osaka, što se pokazalo kao pun pogodak.

Samo tri minuta kasnije Marsel Rise je ‘bombom’ vratio Keln u život, a u 74. minutu Jojić postiže gol za izjednačenje!

Totalni preokret viđen je u 83. minutu utakmice kada Modeste postiže treći gol za ‘Jarčeve’ i postavlja konačan rezultat.

Dodajmo još da je još jedan Srbin imao udela u pobedi Kelna, reč je o bivšem fudbaleru Crvene zvezde Filipu Mladenoviću, koji je svih 90 minuta delovao po levom boku.