Jojić na debiju posle 17 sekundi dao gol! (VIDEO)

Bivši vezista Partizana ušao je igru i nakon samo 17 sekundi postigao pogodak.

Miloš Jojić nije mogao da sanja bolji debi u dresu Borusije iz Dortmunda: Ušao je u igru u 68. minutu protiv Ajntrahta i samo 17 sekundi bilo mu je potrebno da postigne pogodak.

“Milioneri” su već u prvom poluvremenu gotovo rešili pitanje pobednika u meču 21. kola Bundeslige, pošto su vodili 2:0 protiv Ajntrahta iz Frankfurta.

Na početku drugog dela su uvećali prednost golom Levandovskog iz penala, da bi u 68. minutu Jirgen Klop odlučio da je vreme za prvi nastup Miloša Jojića u nemačkom prvenstvu.

Bivši vezista Partizana je zamenio Henrika Mkhitarijana i odmah krenuo ka golu rivala, Trap je zaustavio šut Groskrojca, ali se Jojić našao na pravom mestu iskosa sa leve strane i iz prvog kontakta sa loptom se upisao u strelce, za konačnih 4:0.