Het-trik Filipa Đorđevića protiv Palerma! (VIDEO)

Lacio je na gostovanju savladao Palermo sa 4:0 – Đorđević je zabeležio het-trik, dok se u listu strelaca upisao i Parolo.

Srpski reprezentativac Filip Đorđević postigao je prve golove u takmičarskim utakmicama za Lacio kojim su Rimljani pobedili Palermo.

On je tako Laciju doneo trijumf posle dva uzastopna poraza i devetu poziciju sa šest bodova. Palermo je pao na 17. mesto sa samo tri boda.

Domaći su bili bolji u prvom poluvremenu, ali ih je kazna stigla u samom finišu meča. Kandreva je ubacio oštru loptu po zemlji sa desne strane, ona je prošla igrače na prvoj stativi, a na drugoj je sačekao Đorđević i ubacio u praznu mrežu.

Sicilijanci su nastavili sa napadima i u drugom poluvremenu, imali više šuteva, ali nikako nisu uspevali da savladaju Marketija.

To je u dva navrata ponovo kaznio Đorđević i upisao prvi het-trik u Seriji A.

U 75. minutu dobio je dodavanje od Lulića, u kaznenom zalomio jednog protivničkog igrača i onda rutinski pogodio suprotni ugao.

Tim golom meč je bio rešen, a bivši napadač Nanta i Crvene zvezde fenomenalnu partiju kompletirao je sedam minuta pre kraja meča. Tada je levom nogom iz poluvoleja pogodio suprotnu malu mrežicu iz veoma teške pozicije.

Konačan rezultat postavio je Parolo u sudijskoj nadoknadi.