Gojko Kačar izvlači HSV iz opasne zone! (VIDEO)

Kačar doneo Hamburgu vrednu pobedu

Fudbaleri HSV-a zabeležili su važnu pobedu u borbi za opstanak, pošto su u gostima pobedili Majnc sa 2:1 golom je postigao srpski internacionalac Gojko Kačar.

Hamburg je imao i sreće u ovoj prosečnoj utakmici, pošto je sa 1:0 poveo nakon autogola Julijana Baumgartlingera u 37. minutu. Gosti su čuvali prednost do 76. minuta, kada je Junus Mali doneo izjednačenje domaćinu.

Kačar je doneo veliki trijumf svom timu u 88. minutu, kada je odbijenu loptu pokupio na ivici šesnaesterca i smestio je u gol za 2:1.

Ubrzo posle toga Majnc je ostao sa 10 igrača pošto je Danijel Brosinski dobio crveni karton.

Hamburg sada ima 31 bod, jedan više od timova iz opasne zone, a u sledećem kolu igra kod kuće protiv direktnog konkurenta za opstanak Frajburga. Majnc je 10. sa 37 bodova.