Čempionšip: Grujić debitovao za Kardif, Fulam demolirao Barton (VIDEO)

Mladi srpski reprezentativac Marko Grujić debitovao je za Kardif u remiju protiv Šefild Vensdeja (0:0) u poslednjem meču 28. kola Čempionšipa.

Nekadašnji igrač Crvene zvezde pre nekoliko dana iz Liverpula je došao na pozajmicu do kraja sezone u klub iz Velsa i u debiju je na terenu bio do 78. minuta.

Grujić je u prvom poluvrmenu imao jednu solidnu šansu, a u 8. minutu je zaradio žuti karton.

Domaći su bili bliži trijumfu, ali je Lukas Žoao promašio dve sjajne šanse, dok je Kardif mnogo bolji utisak ostavio u prvom poluvremenu.

Kardif je treći na tabeli Čempionšipa sa 51 bodom, dva manje od drugoplasiranog Derbija i jednim više od Aston Vile.

Fudbaleri Fulama ubedljivo su savladali Barton na svom terenu rezultatom 6:0, u okviru 28. kola engleskog Čempionšipa.

Jokanovićeva ekipa je posao završila za poluvreme kad je golovima Fontea u 18. i 38. i Pijazona u 34. povela sa 3:0, protiv poslednjeplasirane ekipe u ligi.

Međutim, tu Fulam nije stao, pa je u drugih 45 minuta još tri puta tresao mrežu gostiju. U prvi plan je izbio 17-godišnji Rajan Sesenjon pogocima u 72. i 79, da bi goleadu zatvorio Kamara u 88.

Tom pobedom, Fulam je ostao u trci za plej-of, pošto je sada sedmi sa 45 bodova, jednim manje od šestoplasiranog Šefilda, koji je u ovom kolu slavio na gostovanju u Noriču 2:1.