Bundesliga: Kostićev Hamburg sve bliži ‘Cvajti’ (VIDEO)

Fudbaleri Hamburga nastavljaju sa lošim igrama. Ekipa sa severa Nemačke poražena je na svom terenu (0:2) od direktnog rivala u borbi za opstanak.

Gosti iz Kelna su poveli golom Simona Terodea u 27, a isti igrač je u 67. minutu otklonio sve nade domaćim fudbalerima da mogu da uzmu barem jedan bod u ovom duelu.

Srpski vezista Miloš Jojić je bio starter u ekipi Kelna, i zabeležio je vrlo dobar nastup, kao i minutažu, teren je napustio u neposredno pred kraj meča, u 88. minutu.

Filip Kostić je takođe bio solidan tokom cele utakmice, ali pored sebe nije imao dovoljno raspoloženih saigrača u ekipi koja je upisala četvrti uzastopni poraz.

Keln se i pored treće uzastopne pobede i dalje nalazi na samom dnu tabele sa 12 osvojenih bodova, dok je Hamburg “zadržao” mesto u zoni ispadanja sa 15 bodova.